Про нас

blyuda-iz-ulitok-slider

Страви з равликів

ikra-ulitok-slider

Ікра равликів

myaso-ulitok

М'ясо равликів

previous arrow
next arrow

Наша історія

На сьогоднішній день багато гурманів прагнуть спробувати незвичайний делікатес – ікру равлика.

Одним з найцінніших крафтових продуктів, які ми пропонуємо: ікра равлика середземноморського, дуже корисний і поживний продукт.

Наше сімейне фермерське господарство “PASKAR”, по вирощуванню середземноморських равликів Helix Aspersa Maxima знаходиться у Новоселицькому районі, Чернівецької області – екологічно чистому районі України.

Бажання зайнятись вирощуванням равликів та виробництвом корисних для вживання похідних продуктів виникло у нас на весні 2019 року. Наших равликів ми годуємо високоякісним, екологічно чистим і добірним кормом, які самі виготовляємо. Ми уважно ставимося до всіх вимог вирощування равликів і з великою відповідальністю виконуємо всі технологічні процедури.

Крім вирощування равликів ми отримуємо, очищаємо та фасуємо яйця равликів, Також ми готуємо різноманітні напівфабрикати з дієтичного корисного м’яса равликів, як заморожені так і вакуумовані, готові страви до споживання після їх розігрівання. Ми вирощуємо і готуємо крафтові продукти і докладаємо всіх зусиль, щоб усі пропоновані нами продукти були найвищої якості.