eskargot-s-myasom-ulitki-assorti

Блюда из улиток

ikra-ulitki

Икра улиток

myaso-ulitki

Мясо улиток

previous arrow
next arrow

Наша історія

На сьогоднішній день багато гурманів прагнуть спробувати найнезвичайніший делікатес – ікру равлика.

Одним із найцінніших крафтових продуктів, які ми пропонуємо: ікра равлика середземноморського, дуже корисний та поживний продукт.

Наше сімейне фермерське господарство з вирощування середземноморських равликів “PASKAR” знаходиться в Новоселицькому районі Чернівецької області – екологічно чистому районі України.

Бажання зайнятися вирощуванням равликів та виробництвом корисних для вживання похідних продуктів виникло у нас навесні 2019 року. Наших равликів ми годуємо високоякісним, екологічно чистим та добірним кормом, які самі виготовляємо. Ми уважно ставимося до всіх вимог вирощування равликів та з великою відповідальністю виконуємо усі технологічні процедури.

Окрім вирощування равликів ми отримуємо, очищаємо та фасуємо яйця равликів, також ми готуємо різні напівфабрикати з дієтичного корисного м’яса равликів, як замороженого, так і вакуумованого, готові страви для вживання після їх розігріву. Ми вирощуємо і готуємо продукти Крафт і докладаємо всіх зусиль, щоб всі запропоновані нами продукти були високої якості.

Наша продукція